Zaloguj się
Targi DZIECIĘCY ŚWIAT
(2011-05-21)

Wystawa stanie się centralnym punktem spotkań dzieci, rodziców, firm dostarczających im profesjonalne produkty, a także specjalistów i opiekunów z toruńskich żłobków, przedszkoli, poradni i instytucji wychowawczych.

Targi będą okazją do zaprezentowania bogatej oferty artykułów oraz nowości z zakresu: odzieży i obuwia dziecięcego, artykułów dla niemowląt i dzieci (m.in. meble, wózki, foteliki samochodowe, akcesoria pielęgnacyjne, pieluszki i odzież niemowlęca, odżywki dla niemowląt, sprzęt sportowy dla dzieci i inne), wydawnictw dla dzieci, multimediów, artykułów szkolnych, zabawek dla dzieci, itp.

Targi „DZIECIĘCY ŚWIAT” będą jedyną tego typu imprezą targową w tym regionie. Termin wystawy pozwoli na liczne odwiedziny rodzin z dziećmi a zbliżający się „DZIEŃ DZIECKA” będzie znakomitą okazją do bezpośredniego zapoznania się z produktami oraz do ich zakupu w atrakcyjnych cenach.

Na zwiedzających w Centrum Targowym czekać będzie szereg atrakcji m.in. karuzela, wielki plac zabaw, pokazy mody, występy taneczne i warsztaty, na które organizatorzy zapraszają zarówno grupy zorganizowane z toruńskich przedszkoli, szkół jak i rodziców z pociechami.

Oferta wystawiennicza będzie profesjonalną ekspozycją produktów wraz z możliwością nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Rozkład godzinowy: 16 godzin, czyli 2 dni 

Koszt udziału w szkoleniu jest Bezpłatny

Miejsce: Toruń, 21-22 maj 2011