Zaloguj się
Targi DNI DZIECKA
(2011-05-14)

Targi DNI DZIECKA wyszły naprzeciw potrzebom rynku i stworzyły Targi podzielone na dwie części - CZĘŚĆ BRANŻOWĄ - skierowaną tylko do Sklepów, Hurtowni i Dystrybutorów w celu możliwości pełnej i swobodnej prezentacji swoich produktów. W tej części odbędzie się również Międzynarodowe Forum Branżowe. Druga część otwarta będzie dla docelowego odbiorcy - Rodzin z Dziećmi.

DNI DZIECKA Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nowe Targi, skierowane do branży dziecięcej, dzieci i rodziców. Targi DNI DZIECKA będą wyjątkową i największą imprezą targową tego typu, organizowaną z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 0-10 lat, ich rozwoju jak i obecnych i przyszłych rodzicach.

Targi DNI DZIECKA oraz cała impreza mają na celu umożliwienie wystawcom polskim oraz zagranicznym zaprezentowanie swojego asortymentu i usług na rynku pomorskim. Na 3000m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentują się Producenci, Importerzy i Dystrybutorzy zabawek oraz artykułów dla matek i dzieci. Poza ekspozycją produktów na stoiskach odbędą się szkolenia, prezentacje firm, konferencje oraz forum branżowe.

Targi DNI DZIECKA wyróżnia nie tylko grupa odbiorców, do której są kierowane, ale również wydarzenia jakie będą im towarzyszyć. W ramach dni targowych odbędzie się największa impreza na Pomorzu dla rodzin z dziećmi. Festyn Rodzinny umożliwi rodzinom spędzenie wolnego czasu w ciekawy i atrakcyjny sposób, a jego program przyciągnie szeroką rzeszę osób zainteresowanych bezpośrednio i pośrednio branżą dziecięcą. Dla dzieci przygotowany zostanie bogaty program kulturalny, sportowo-rekreacyjny, a dla nowo upieczonych mam i tatusiów - konkursy, porady i warsztaty.

Dodatkowym walorem Targów, jedynym w skali kraju będzie forum organizacji pozarządowych jako specjalnie przygotowana przestrzeń, gdzie organizacje działające na rzecz dzieci, ich zdrowia, edukacji, organizacji czasu wolnego, niepełnosprawnych, domów dziecka i inne będą mogły zaprezentować swoją działalność szerokiemu gronu odbiorców i zachęcić osoby odwiedzające do uczestnictwa w programach przez nie realizowanych. Celem takich działań jest oczywiście prezentacja ogromengo wkładu fundacji
i stowarzyszeń w życie społeczne, ale także pokazywanie problemów i szukanie rozwiązań.

Rozkład godzinowy: 16 godzin, czyli 2 dni 

Koszt udziału w szkoleniu jest Bezpłatny

Miejsce: Gdańsk, 14-15 maj 2011