Zaloguj się
Targi branży dziecięcej BRZUSZEK I MALUSZEK
(2011-06-18)

Pierwszy ogólnopolski cykl targów rodzinnych "Brzuszek i Maluszek" powstał z myślą o rodzicach, którzy poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju, zdrowia, pielęgnacji i wychowania swoich dzieci. Imprezy targowe „Brzuszek i Maluszek” będą pierwszymi targami rodzinnymi w poszczególnych regionach Polski.Targi będą miały wysoką wartość poznawczą (możliwość zobaczenia w jednym miejscu oferty firm z różnych branż). Poza tym będą wpływać na wzrost świadomości społeczeństwa w podejmowaniu kluczowych dla rodziny decyzji (organizowane w trakcie targów warsztaty, pokazy i wykłady).

Na targi zostaną zaproszone  całe rodziny:
- młode małżeństwa planujące macierzyństwo
- rodzice spodziewający się potomstwa
- rodzice z dziećmi (0-12)
- babcie, dziadkowie oraz reszta rodziny aktywnie uczestnicząca w wychowywaniu dzieci.

Podczas imprezy targowej zostaną przygotowane dla zwiedzających liczne wystąpienia i prelekcje dotyczące m. in. rozwoju dziecka, zarówno psychicznego jak i fizycznego, zdrowego odżywiania, praw dziecka. Porad będą udzielać lekarze, dietetycy, fizjoterapeuci, położne i psycholodzy. W programie targów przewidziane są również specjalne warsztaty dla mężczyzn – ojcowie powinni być w pełni świadomie zaangażowani w rozwój swoich dzieci.
Panowie dowiedzą się m. in. jak stymulować rozwój poznawczy dziecka, jak zapobiegać i rozpoznawać zagrożenia zdrowia, jak przygotować dom i samochód na obecność malucha oraz jak zachować harmonię w związku z partnerką. Zostaną przedstawione też sposoby spędzania wolnego czasu – każdy opiekun powinien potrafić aktywnie uczestniczyć w rozwoju dzieci w wieku szkolnym.

Rozkład godzinowy: 16 godzin, czyli 2 dni 

Koszt udziału w szkoleniu jest Bezpłatny

Miejsce: Lublin, 18-19 czerwiec 2011