Zaloguj się
Aktualności i informacje
Kwasy omega-3 to nienasycone kwasy tłuszczowe pełniące niezwykle ważną funkcję w odżywianiu dziecka. Istotne są szczególnie w okresie niemowlęcym – to właśnie wtedy najbardziej intensywnie rozwija się mózg oraz narząd wzroku, a organizm ludzki nie jest w stanie wytworzyć takiej ilości dobroczynnych kwasów omega-3, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie niezbędne dla ich prawidłowej ewolucji.
Czy każde spożycie produktów mlecznych kończy się u ciebie nieprzyjemnymi dolegliwościami? Być może cierpisz na nietolerancję laktozy. Sprawdź, co ją powoduje, jak się objawia i jak ją leczyć.
Rodzice chcący oddać maluchy do przedszkola mają też opcję wykupienia posiłków całodziennych lub tylko obiadów. Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć?
Chociaż dzieci z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie – ubieranie choinki, pieczenie pierniczków, wypatrywanie pierwszej gwiazdki i Mikołaja, który przyjdzie z workiem prezentów – nie wszystkie aspekty świętowania wydają się im tak samo przyjemne. Świąteczny stół, mimo że od brzegu do brzegu zastawiony dwunastoma tradycyjnymi daniami, nie zachęca do zajadania postnych przysmaków. Jak sprawić, żeby nie siedziały przez cały wieczór przed pustymi talerzami? W tym już głowa mam, które z myślą o swoich pociechach mogą trochę namieszać w wigilijnym menu.
Muzyczny rozwój dziecka jest równie ważny jak jego rozwój plastyczny. Gdy chcemy wspierać malucha, warto wybrać się z nim na warsztaty muzyczne, które nie tylko pomogą mu w poznaniu muzyki bliżej, ale również będą wspierały jego rozwój na innych płaszczyznach.
Rower trójkołowy pozwoli zachować aktywność osobom z ograniczeniami ruchowymi. Nadaje się dla dzieci np. z porażeniem mózgowym i młodzieży z zanikiem mięśni. Mogą go używać także osoby dorosłe z osłabionymi kończynami dolnymi oraz seniorzy.
Ciąża to okres w życiu kobiety, który manifestuje się wieloma symptomami. To skutek sporych zmian zachodzących w organizmie kobiety od momentu zapłodnienia. Niektóre objawy ciąży są bardzo charakterystyczne, ale część może być myląca. Chcąc mieć pewność swojego stanu, wiele kobiet sięga po apteczny test ciążowy. Sprawdź, na ile jest to wiarygodna metoda potwierdzenia swojego stanu.
Nadwzroczność to wada refrakcji oka polegająca na rozmazywaniu się obrazów widzianych z bliska, jak i daleka. Towarzyszy temu także łzawienie i zmęczenie oczu. Soczewki kontaktowe i okulary są metodą leczenia nadwzroczności.
Wiele par bezskutecznie stara się o dziecko. Im dłużej, tym bardziej rosną niepokoje związane z tym, czy “coś jest nie w porządku” z kobietą lub mężczyzną. Warto wiedzieć, że to właśnie upływ 12 miesięcy jest momentem, w którym dopiero należy dokładniej przyjrzeć się niedoszłym rodzicom pod kątem ewentualnej niepłodności. A jakie konkretnie kroki należy podjąć? O tym, właśnie jest nasz tekst, więc przeczytaj, jeśli chcesz wiedzieć.
Katalog firm
lub wybierz kategorię z listy:
Najnowsze firmy
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /home/users/web1_zmienpieluche/www/modules/main_firmy.php on line 13: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Najbliższe targi i wystawy