Zaloguj się
Aktualności i informacje
Wielu rodziców poszukując zabawek dla swoich dzieci kieruje się jedną zasadą – musi ona być edukacyjna, a więc umożliwiać ćwiczenie określonych umiejętności. Czy tak jest w rzeczywistości? Niezupełnie – interaktywny miś co prawda przyciąga uwagę, ale też może się szybko znudzić.
Człowiek składa się w ok. 60 proc. z wody, jednak to nie woda najlepiej zaspakaja nasze pragnienie i potrzeby. Sprawdź, jakie napoje nawodnią Cię najlepiej!
Istnieje wiele naturalnych składników, których nie doceniamy. Czasem przez niewiedzę, a czasem poprzez stereotypy. W naszych wspomnieniach krochmal kojarzy się przecież ze sztywną pościelą, dzisiaj już niemodną. A czy wiemy, jak zbawienne jest jego działanie dla skóry? Krochmal dodany do kąpieli może zdziałać cuda! Działa jak dermokosmetyk, a do przyrządzenia krochmalowej kąpieli wystarczy zaledwie… skrobia ziemniaczana.
Twoje dziecko gorączkuje, jest marudne, nie chce jeść ani pić? Być może dokucza mu ból gardła. To powszechne u dzieci schorzenie skutecznie hamuje wszelką dziecięcą aktywność. Na szczęście z bólem gardła można się łatwo uporać.
Martwisz się, że Twoje dziecko jest już za duże na pieluszkę? Obawiasz się, czy niania poradzi sobie z buntującym się przeciwko nocnikowi dzieckiem? Nie martw się, problem na pewno nie jest tak duży jak Ci się wydaje.
Coraz częściej, małe dzieci dotykają alergie pokarmowe. Na szczęście jest wiele sposobów radzenia sobie z tym schorzeniem.
Pomoc potrzebującym jest w stanie okazać każdy z nas, przy czym nie do końca zdajemy sobie sprawę, jak pomagać, gdzie się zgłaszać, a także, w jakiej innej formie, aniżeli finansowej można okazać swoje wsparcie.
Tuż po narodzinach i podczas pierwszych miesięcy życia dziecka, świeżo upieczeni rodzice chuchają i dmuchają by nic nie stało się maleństwu. Bacznie obserwują swoją pociechę śledząc czy aby na pewno prawidłowo się rozwija. Czasem niepokój budzi fakt, że maleństwo przybiera w łóżeczku wciąż tą samą pozę. Niemniej jednak asymetria ułożeniowa u noworodków i niemowląt jest bardzo powszechna.
Wiele badań naukowych potwierdziło, że najkorzystniejszym dla rozwoju dziecka pokarmem jest mleko matki. Naturalne karmienie ma wiele korzyści zarówno dla mamy, jak i niemowlaka. Co jednak w przypadku, gdy musisz wrócić do pracy, a nie chcesz przechodzić na mleko modyfikowane?
Katalog firm
lub wybierz kategorię z listy:
Najnowsze firmy
Stomatologia Pro-Familia
Stomatologia Pro-Familia

Zobacz wizytówkę
MEMI - pościele dla dzieci
MEMI - pościele dla dzieci

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy